COMIDA-PKU B FORMULA

COMIDA-PKU B FORMULA

Váha
500 g

Zmes aminokyselín bez fenylalanínu so sacharidmi, tukmi, vitamínmi, minerálnymi látkami a stopovými prvkami, v prášku. Zdroj sacharidov je maltodextrín, zmes tukov z rastlinných olejov obsahuje esenciálne mastné kyseliny linolovú a α-linolénovú. Určené pre diétny režim pri fenylketonúrii a hyperfenylalaninémii.

Dôležité upozornenia
Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy.
Požívajte len pod lekárskym dohľadom.
Určené výhradne pre pacientov s fenylketonúriou a hyperfenylalaninémiou.
Určené pre batoľatá a deti od 1 do 14 rokov života.
Nie je určené pre parenterálne použitie.
Odporúčané dávkovanie
Odporúčané množstvo comida-PKU B formula musí byť stanovené lekárom a závisí od veku, telesnej hmotnosti a metabolického stavu pacienta. Diéta musí obsahovať dostatočné množstvo prirodzenej potravy, aby bola doplnená energia, fenylalanín, tekutiny, a tým zaistené celkové nutričné potreby pacienta. Comida-PKU B formula by mala byť rozdelená do 3–5 dávok v priebehu dňa, ideálne v kombinácii s prirodzenou bielkovinou. Comida-PKU B formula môže byť kombinovaná so spočítaným množstvom prípravku comida-PKU B predovšetkým u starších detí s vyššou potrebou bielkovín.
Odporúčané riedenie
15 - 30g comida-PKU B Formula + ~90 ml vody
Skladovanie
Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po otvorení musí byť plechovka pevne uzatvorená po každom použití s tým, že obsah musí byť spotrebovaný do 4 týždňov. Pred použitím pretrepte alebo pomiešajte.
Viac informácií o produkte

Ďalšie produkty